xTool MetalFab Laser Welder en CNC Cutter
Of lease v.a. € 333,00 p/m
snelle levertijden
de scherpste prijzen
inhouse technische ondersteuning
persoonlijk professioneel advies
maak een afspraak in de showroom!
xTool MetalFab de krachtige alles-in-één machine.
De xTool MetalFab is een slimme alles-in-één machine voor metaalbewerkingen en ontworpen om zowel laserlassen als CNC-snijden in één compact systeem te combineren.
Prestaties van industriële kwaliteit
Realiseer professioneel lassen en snijden van roestvrij staal, koolstofstaal, messing, aluminium, en diverse andere metalen.
Laseroutput
Verkrijgbaar in een 800 watt uitvoering en een 1200 watt uitvoering.
Slimme CNC-technologieën
VibeFreeCut™: trillingsonderdrukking, ObstacleFree™: botsingsvermijding n FlexiTrack™: automatische focusafstemming (Z-as) tijdens snijden.
Eenvoudige workflow
Schakel moeiteloos tussen las en snijmodus door het laspistool vast te klikken op het CNC platform
Veiligheid
Class 4 Laser
Snijcapaciteit
800 watt tot 8mm dik en op de 1200 watt tot 10mm dik afhankelijk van de metaalsoort
Geadviseerd Gas
Nitrogen of Argon gas
Meegeleverde software
XCS/XC Software met een gebruiksvriendelijke interface met één‑klik materiaalselectie, automatische lead‑in lijnen en path optimalisatie
Vragen over dit product, of een demo in de showroom?
Neem gerust contact op met onze experts:[email protected] +31 (0) 318 502 897
Custom Stock Status | Pre Order! |
---|
Vraag een vrijblijvende leaseofferte aan!
Om in aanmerking te komen voor lease hebben wij een aantal gegevens van u nodig. Vul het formulier hieronder volledig in om een vrijblijvende leaseofferte te ontvangen. Zodra wij uw aanvraag ontvangen nemen wij contact met u op om de wensen en mogelijkheden te bespreken.- Mogelijk vanaf 2.500,-
- Alleen voor geregistreerde bedrijven
- Operational lease
Lees hier alles over leasen bij SignSeen
+31 (0) 318 502 897
[email protected]
Alle gegevens zullen vertrouwelijk worden behandeld en doorgestuurd naar ons lease partner. Enkel het resultaat zal aan ons worden gecommuniceerd. SignSeen heeft verder geen inzage of enige invloed op deze aanvraag/uitspraak.
Vraag hier meer informatie of een offerte over dit product aan.