Skip to Store Area:

SignSeen

Open van Ma-Vr 8:30 - 17:30

+31(0)318-502897

0 Items
Total: Aanmelden voor prijs

Puma III 60

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Snijplotter GCC - Puma III 60

Deel deze informatie met uw vrienden E-mail naar een vriend

Beschikbaarheid: In voorraad Nu besteld, Morgen geleverd

Aanmelden voor prijs

Snel overzicht

Puma III 60

- Materiaal tot maximum 70 centimeter breed
- Snijdt tot 61 centimeter breed
- AAS II - Automatisch contoursnij systeem
- Inclusief GCC GreatCut software

Optionele items:
- Standaard
- *EasySign Starter Software met Print & cut ondersteuning voor desktop applicaties (alleen geschikt voor PC)
* Het EasySign Starters pakket, is een PC gebonden licentie. Indien u het programma op meerdere computers wilt gebruiken (kan niet tegelijk), zou u er een USB dongle á € 75,- bij aan moeten schaffen.



De veelzijdige semi professionele snijploter, de GCC Puma III 60 snijplotter verenigt kwaliteit met een snelheid van 60cm per seconde door middel van een voordelig en efficiënt sleepmes systeem. Het gebruikt Digitale Servo motoren met stalen precisie gridwielen dat in combinatie een hoogwaardig aandrijfsysteem vormt welk met verbluffende precisie en betrouwbaarheid snijdt. Gecombineerd met een ruim aanbod aan innovaties en ingebouwde functies presteert de Puma beter dan elke andere snijplotter in haar klasse.

De Puma III 60 heeft een ingebouwde sensor welke registratie punten van geprinte objecten kan lezen zodat deze precies kunnen worden uitgesneden.

--------------------------------------------------------------------------------

Eenvoudige controle
Het eenvoudige bedieningspaneel met 6 buttons, maakt iedere basis functie met een simpele vingertoets beschikbaar. Alle andere instellingen zijn direct uit de computer via de driver te controleren

--------------------------------------------------------------------------------

Tri-port connectivity

De Puma llI 60 is standaard met alle poorten uitgerust, Serial en USB. Zij kan zowel door de PC als door de MAC worden aangestuurd (bij gebruik van een MAC heeft u een KeySpan kabel nodig)

--------------------------------------------------------------------------------

400 gram mes druk
De volledig vernieuwde Puma snijkoppen kunnen de zwaarste druk in haar prijsklasse genereren. In combinatie met haar sterke stappen motor kan men hierdoor moeiteloos door vrijwel alle vinyl materiaal heen snijden.

Gewicht 31000
Fabrikant GCC
Type motor/ Aansturing Nee
Contour Snijden ASS II
Kleur Nee
Snij Technologie Sleep Mes
Max Werkgebied tot 76 cm breedte
View FilePuma III    Size: (1.54 MB)

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

Stel hier uw eigen pakket samen

Stel hier uw eigen pakket samen
       

Schrijf uw eigen beoordeling

U beoordeeld: Snijplotter GCC - Puma III 60

Hoe waardeert u dit product?*
  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs/Qualiteits verhouding